Stredy BW
Originální díly
Originální díly

Originálně repasované turbodmychadlo má nový kompletně celý střed včetně naklápění, osičky, ložisek a obou vrtulek. Hliníkový obal a litinové svody jsou důkladně vyčištěny a pískovány.

Doporučujeme vždy kupovat hotové turbodmychadlo s nastaveným podtlakem a dokonale pískovaným obalem, sebemenší nečistota v obalu Vašeho turbodmychadla může způsobit tzv. pískání.

Nahrazované díly jsou originální od výrobce GARRETT, BORGWARNER a jejich dodavatelů.

Každé turbodmychadlo se kontroluje a případně dovažuje na stroji SCHENCK 110 MBRS a TB COMFORT(200 tis/min), výstupní tlak se kontroluje na stroji FLOWBENCH. Kompletní hotové turbodmychadlo je svou kvalitou a trvanlivostí srovnatelné s novým.

Vzhledem k jejich vysoké kvalitě a trvanlivosti poskytujeme na všechna originálně repasovaná turbodmychadla nadstandartní záruku 36 měsíců bez omezení.

 S každým turbodmychadlem obdržíte protokoly o vyvážení, tlakové zkoušce a Záruční list 

Fakturační adresa (neslouží pro výdej zboží): Autodíly FK - František Kellner, Přistoupimská 395, 108 00 Praha 10, IČ: 45870004. Nejsme plátci DPH.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.