Rodinná firma Autodíly František Kellner byla založena v roce 2011. Od začátku bylo naším cílem nabízet zákazníkům na vozidla největší domácí automobilky náhradní díly té nejvyšší kvality, za co nejpříznivější ceny. Sortiment jsme v průběhu času rozšířili na díly i pro ostatní značky mezinárodního koncernu VW.

V současné době se specializujeme na prodej nových a továrně repasovaných turbodmychadel, převážně na vozidla koncernu Volkswagen.

Dodáváme generálně opravená turbodmychadla po výměně všech dílů, originální středové uzly a podtlakové regulace v této kvalitě za nejnižší ceny na trhu. Nabízíme rovněž diagnostiku závady a eventuelní výměnu turbodmychadla v pražském smluvním servisu.

Na telefonu a emailu Vám rádi poradíme každý den včetně víkendů a svátků mezi 9 a 21h.

Všechny produkty si můžete prohlédnout na reálných fotografiích z více pohledů.

Zakoupením turbodmychadla od nás máte jistotu :

  • Kompletní výměny všech dílů vyjma hliníkového a litinového obalu
  • Všechny díly jsou skutečně originál a té nejvyšší kvality
  • Precizní vyvážení a test výstupního tlaku
  • Profesionálního a rychlého záručního i pozáručního servisu
  • Vstřícného a individuelního přístupu 

 

Fakturační adresa (neslouží pro výdej zboží): Autodíly FK - František Kellner, Přistoupimská 395, 108 00 Praha 10, IČ: 45870004. Nejsme plátci DPH.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.